Apple iPhone 5 16 GB Siyah Cep Telefonu


Ortalama Piyasa Fiyatı : : 52.0024.90t ( Kdv Dahil )
Marka : Apple

Özet Bilgi

    Apple iPhone 5 16GB Siyah Cep Telefonu Ürün Açıklaması             ...

Ürün Bilgileri

Ürün Resimleri

Ürün Yorumları

 
 • Apple iPhone 5 16 GB Siyah Cep Telefonu Detaylı Bilgiler


   
   
  Apple iPhone 5 16GB Siyah Cep Telefonu Ürün Açıklaması
   
   
   
   
   
   
  Sadece Daha Büyük Değil Tam Olması Gereken Boyutta

  Apple, iphone 5 siyah ile beraber ilk kez 4 inç'lik ekranlara adım atıyor. Ekranın oranları iPhone 5 ile 16:9 olarak değişiyor ve yeni iphone, daha uzun bir ekran sunuyor.

   
   
   
  Iphone 5 ile Ultra Hızlı Kablosuz Bağlantı

  iPhone 5, dünya genelinde daha fazla ağı destekler.Bunlara HSPA, HSPA+ ve DC-HSDPA gibi gelişmiş ağlar da dahil.Ultra hızlı bir şekilde içeriğe göz atın, içerik indirin ve aktarın.Dual-band 802.11n kablosuz iletişim, Wi-Fi deneyiminizi de 150 Mbps'ye kadar hızlandırır.

   
   
  Yepyeni Lightning bağlayıcısı

  Daha küçük, daha akıllı, dayanıklı, çift taraflı

  Apple Iphone 5 in daha ince ve hafif olacak şekilde tasarlanması için önemli bir değişiklik gerekiyordu:30 pimli bağlayıcının daha yeni, küçük ve iyi bir bağlayıcıyla değiştirilmesi.Karşınızda Lightningbağlayıcısı. Bu bağlayıcı, 30 pimli bağlayıcıdan çok daha dayanıklı, tamamen dijital, sekiz sinyalli bir tasarıma sahip ve iki yönde de çalışır.Böylece kabloyu yanlış takma olasılığınız ortadan kalkar.

  iCloud. İçeriğiniz tüm aygıtlarınızda

  İhtiyaç duyduğunuz her şey, her yerde sizinleiCloud, iPhone 5'te dahili olarak bulunur. İster iPhone, iPad, iPod touch kullanın, ister Mac veya PC, ihtiyacınız olan tüm içeriğe anında erişim elde etmek için bu özelliği açmanız yeterlidir.iOS 6'da bulunan yeni özelliklerle iCloud özelliğini kullanarak çok daha fazla şey yapabilirsiniz. Shared Photo Streams özelliği seçtiğiniz kişilerle istediğiniz fotoğrafları paylaşmanızı sağlar. iCloud Sekmeleri'ni kullanarak, bir cihazla internette gezinmeye başlayıp, diğerinde devam edebilirsiniz.

   

   

  Air Play Özelliği

  iPhone'unuzdaki içeriği HDTV'nize aktarın. Airplay, AirPlay, iPhone'daki içeriği kablosuz olarak Apple TV'ye aktarır. Yani herşeyi büyük ekranda izleyebilirsiniz. Airplay yansıtma özelliğini açın. Böylece Iphone unuzda yaptığınız her şe dokunma ve kaydırmadan oyun oynamaya,hatta yazmaya kadar aynı anda Hd Tv nizde görünecektir

   

   
   
   
  İOs 6. Dünyanın en gelişmiş ve kullanımı en kolay mobil işletim sistemi

  Her iPhone, iPad ve iPod touch'ın temelinde iOS vardır. Her gün kullandığınız tüm uygulamaları ve Multi-Touch gibi iPhone'u böylesine gelişmiş kılan kullanıcı dostu teknolojileri içerir.İOS 6 iphone 5 için 200 den fazla yeni özellikler getirerek, dünyanın en gelişmiş ve kullanımı en kolay mobil işletim sistemini yaratmıştır.iPhone 5 yeni özelliklerden başlıcaları :Yeni bildirim merkezi, iMessage, Dahili Twitter, Hatırlatıcılar, Gazete Bayii ve iCloud.

   
   
  Çift Sim Kart Desteği Yok
  Ekran Boyutu 4.0"
  Ekran Çözünürlüğü 1136 x 640
  Klavye Sanal
  Renk Siyah
  Kamera Çözünürlüğü 8.0 Mp
  Gps Var
  Wi-fi Var
  3G Var
  4G Yok
  Görüntülü Görüşme Var
  İşletim Sistemi iOS 7
  Fm Radyo Var
  Dahili Hafıza 16 GB
  Bellek 1 GB
  İşlemci Hızı 1.3 Ghz

 • Apple iPhone 5 16 GB Siyah Cep TelefonuResimleri

  • Apple iPhone 5 16 GB Siyah Cep Telefonu
  • Apple iPhone 5 16 GB Siyah Cep Telefonu
  • Apple iPhone 5 16 GB Siyah Cep Telefonu
  Apple iPhone 5 16 GB Siyah Cep Telefonu
 • Apple iPhone 5 16 GB Siyah Cep TelefonuÜrün Yorumları

  Apple iPhone 5 16 GB Siyah Cep TelefonuÜrün Yorumları ...